6 вересня під час ХХІІ з'їзду Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока переобрано головою партії.
489 делегатів з 25 областей, міст Києва та Севастополя обрали керівні органи об'єднання та визначили стратегію на місцевих виборах 2010 року, повідомили ZAXID.NET в прес-службі партії.
Під час свого виступу лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" зазначив, що "сьогодні як ніколи актуальною є фраза "Якщо не ми - то хто!". Історія дає нам шанс, і ми не маємо права його проґавити. "Свобода" несе величезну відповідальність перед прийдешніми поколіннями".
Тягнибок висловив впевненість, що ВО."Свобода" зможе захистити місцеве самоврядування "і звідти розпочати наступ на українофобський режим".
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати