У 2020 році

Яким буде Львів, якщо нові депутати міської ради будуть виконувати свої програми

16:26, 30 жовтня 2015

У 2020 році у Львові росте 2,5 тисячі нових дерев, які висадила «Самопоміч». В свою чергу «Свобода» визнала сквери та парки «зеленими зонами та території громади» та усіляко піклується про те, щоб їх не забудовували. У цьому їм допомагає Українська галицька партія.

Депутати наперебій ремонтують дороги, хідники, дитячі майданчики та велодоріжки. Навіть є пропозиція розподілити зони ремонту між партіями відповідно кількості депутатів, що їх представляють – щоб всім вистачило.

Завдяки «Свободі» з міста зник пам’ятник Валентині Терешковій, Пагорб Слави та меморіал на Марсовому полі з похованнями воїнів Другої світової. Натомість «Громадянська позиція» відкрила музей УПА.

Партія УКРОП пропонує все таки створити контрактну армію, хоча б у межах Львова. «Громадянська позиція» підтримує цю ініціативу, але за умови, що прапор Збройних сил буде червоно-чорним.

Щонайменше половина нових державних службовців є ветеранами АТО. Завдяки програмі «Громадянської позиції», вони змогли пройти додаткове навчання, а «Свобода» прослідкувала, щоб воїни змогли отримати свої земельні ділянки.

«Народний контроль» взяв на себе роль гаранта порядку і справедливості.

Аеропорт ім. Данила Галицького приймає нові й нові рейси від авіаперевізників-лоукостерів.

У Львові перестало смердіти: після будівництво станції зброджування осаду на території каналізаційних очисних споруд у місті не лише зник неприємний запах, але й з’явилась додаткова можливість отримувати електричну і теплову енергію. На додачу, у місті інтенсивно впроваджується використання альтернативних джерел енергії. Тепер Львів на 10% може сам себе забезпечити електроенергією.

Будь-яке підприємство можна зареєструвати за 15 хв. Завдяки підтримці місцевих виробників у місті створено 30 тисяч нових робочих місць.

УКРОП бореться за те, щоби наповнювати бюджет не з кишень громадян, а з офшорів олігархів. Міська рада розмірковує: чи можна вважати офшором рахунки, відкриті за межами Львівської області.

У всіх громадських місцях працює система відеоспостереження.

У місті діє електронний квиток для громадського транспорту, автопарк оновлено, а на кожній зупинці працює електронне табло з графіком руху.

Завдяки «Солідарності» англійська стає фактично другою робочою мовою. Кожен львів’янин говорить нею майже як рідною.

Всі депутати міської ради у спільному пориві борються із корупцією та впроваджують принцип прозорості у міському управлінні. Хоча, на думку Української галицької партії, достатньо одного чесного депутата у міській раді, аби викривати корупційні схеми і зупиняти незаконний продаж землі чи комунального майна.

З усіх «життєво важливих питань» «Свобода» проводить в місті референдуми.

Відбулась реформа шкільної освіти. Молодь виховується у патріотичному дусі (завдяки «Громадянській позиції»). А Українська галицька партія додала до шкільної програми нові предмети: психологію, комунікацію, управління часом.

В місті вирує культурне життя. Митці, заходи, колективи та проекти, які є гордістю Львівщини, отримують особливу підтримку від «Громадянської позиції».

Спільними зусиллями тарифи на комунальні послуги було переглянуто і вони суттєво знизились. Працює кілька аудиторів, які слідкують за роботою комунальних служб.

Базові медичні послуги надаються безкоштовно. Здоровий спосіб життя стає популярним серед львів’ян будь-якого віку. Працівники лікарень почали приязно ставитись до пацієнтів. Все це – завдяки роботі Української галицької партії.

У перервах між засіданнями міської ради, депутати від УКРОПу працюють над новою Конституцією.