У каркасному басейні в Рівному потонув півторарічний хлопчик

Дитина померла дорогою до лікарні

11:10, 5 серпня 2026

У Рівному в каркасному басейні потонув хлопчик віком 1 рік і 7 місяців. Медики намагалися реанімувати дитину, однак вона померла дорогою до лікарні. Про це в середу, 5 серпня, повідомила пресслужба поліції Рівненської області.

Трагедія сталася 4 серпня близько 18:00. За даними слідства, хлопчик драбиною заліз до каркасного басейну заввишки близько 1,5 м і впав у воду. Через деякий час батько почав шукати дитину, знайшов її у басейні та одразу викликав швидку допомогу.

Медики дорогою до лікарні проводили реанімаційні заходи, однак врятувати хлопчика не вдалося. За фактом нещасного випадку правоохоронці проводять досудове розслідування.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

У поліції закликали батьків не залишати малолітніх дітей без нагляду поблизу водойм, басейнів та інших потенційно небезпечних місць, адже навіть кілька хвилин можуть вартувати дитині життя.