У чвертьфіналі плей-офф «Енергія» зустрінеться з «Титан-Зорею»

15:38, 20 березня 2017

Завершилася регулярна частина чемпіонату України із футзалу. В останньому турі львівська «Енергія» приймала «ЛТК/ІнБев/НПУ» ― команду, яка представляє три міста: Луганськ, Житомир і Київ.

Гості ще могли застрибнути в останній вагон плей-офф. А для чинних чемпіонів вдалий результат був дуже важливим психологічно після поразок від ХІТа.

Уже на другій хвилині «Енергія» відкриває рахунок. Після передачі Танського Михайло Грицина стрімко проходить по флангу, зміщується в центр і пробиває ― 1:0. Подвоює перевагу «енергетиків» їхній капітан, замкнувши подачу Струка із кутового.

Андрій Федюк зазначив: «ЛТК ― досить хороша команда. Як не як, гравці молодіжної збірної. Ні в якому разі їх не треба недооцінювати. Тим більше в попередньому турі вони зіграли внічию з «Локомотивом», забрали очки в них».

Та своїми очками «зелено-білі» ділитися не були готові. На початку другого тайму львів’яни втретє вразили ворота ЛТК. Знову зі стандарту. Цього разу м’яч у активі Тараса Кузя. Невдовзі гостей засмутив Віталій Радевич. Останній акорд у матчі зіграв Тарас Кузь, завершивши удар Грицини-молодшого. 5:0 ― львів’яни здолали суперника всуху.

Президент «ЛТК/ІнБев/НПУ» Андрій Голякевич зазначив: «Ми хочемо просто подякувати Федерації студентського футзалу. Це наша третя гра за тиждень. Чи можна з такою командою як «Енергія» зіграти третій матч на тижні? Нас навіть не фізично не вистачило, а психофізично».

Відтак гості таки не потрапили у «вісімку», що проходить у плей-офф. А «Енергія» завершила регулярну першість на четвертому місці. У чвертьфіналі вона зустрінеться із «Титан-Зорею». На цій стадії опоненти гратимуть до двох перемог. Перша зустріч відбудеться на території «Титан-Зорі». Друга, а за потреби і третя ― у Львові.

Головний тренер «Енергії» Валерій Легчанов розповів: «Паралельно ми відпрацьовували ці награвання, четвірки, тактичну побудову гри до матчів райнду плей-офф. Ну і, звісно, компонент 5 на 4. Адже тільки під час гри ти можеш зрозуміти, де є недоліки, де треба допрацювати».