У День Незалежності львів’яни помолилися за Україну

19:51, 24 серпня 2014

У неділю, 24 серпня, у Львові відбувся Акафіст до Пресвятої Богородиці за мир і ласку для України.

Богослужіння розпочалося о 17.00 на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку.

Виконала Акафіст Львівська чоловіча хорова капела «Дударик».

Спільно помолитися за мир прийшло кілька тисяч людей. Вся площа перед пам’ятником булла заповнена.

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Перед початком Богослужіння виступив міський голова Львова Андрій Садовий. Він наголосив, що цього року у людей змінилося розуміння поняття незалежності, адже тепер кожен розуміє, що за незалежність потрібно боротися щодня.

«Я не знаю, чому Бог нам дає такі випробування. Але я завжди вірю, що найтемніша ніч буває перед світанком. Ми є Божі діти, ми маємо нашу країну. Ми її втримаємо, ми її будемо розвивати, але ми це все можемо робити разом з Богом. І з Божою молитвою», - сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, уже 23 роки поспіль у День Незалежності «Дударик» із духовенством християнських Церков Львова моляться разом. Тим часом від офіційних урочистостей цьогоріч у місті відмовилися.