У Дніпрі запустили мобільний додаток екстреного виклику поліції

Його можна знайти і завантажити у Google Play, втім поки він працює лише в Дніпрі

22:31, 25 серпня 2016

В Google Play з'явився додаток «Моя поліція» для екстреного виклику правоохоронців. Поки що він працює тільки в Дніпрі, пише AIN.ua.

Як повідомляється, додаток створили інженери компанії Noosphere Engineering School, а патрульна поліція Дніпра виступила партнером ініціативи. Однак поки що він не є офіційним продуктом МВС.

Незабаром розробники сподіваються підключити й інші міста. «Сподіваємося що за результатом роботи ми сядемо за стіл переговорів з управлінням патрульної поліції України. У планах на найближчі запуски у Львові, Харкові, Запоріжжі, Києві, Одесі. Ми хочемо запустити роботу програми у всіх містах, де є патрульна поліція», - розповів керівник проекту Дмитро Подворчанський.

Щоб скористатися додатком, потрібно зареєструватися й дати йому дозвіл на здійснення дзвінків та SMS, а також доступ до геолокаційних даних. Після цього стануть доступні основні функції, зокрема, кнопка SOS, довге натискання на яку відправляє екстрений сигнал тривоги на гарячу лінію поліції.

Фото: AIN.ua

У додатку можна знайти докладні інструкції про те, як діяти у випадку, якщо ви потрапили в ДТП або стали свідком порушень чи злочинів. На інтерактивній карті можна знайти найближчий відділок поліції.

Ще однією цікавою функцією програми є оцінка роботи поліцейських: якщо ви хочете поскаржитися або похвалити конкретного патрульного, потрібно ввести номер жетона, залишити оцінку й відправити фідбек.

Поки додаток доступний тільки на Android, але незабаром розробники обіцяють також версію для iOS.

Дмитро Подворчанський повідомив, що ідея виникла рік тому, коли він був аероразвідником полку «Дніпро-. Багато його бойових товаришів пішли після служби у нову поліцію, і він став думати, як можна допомогти їхній роботі. «Взимку ми презентували проект міністрові МВС Арсену Авакову і Начальнику поліції Хатіі Деканоїдзе, їх дуже зацікавила ця ідея, але в подальшому ми втратили зв'язок і вирішили робити спочатку локальне рішення, а пізніше розширюватися», - пояснив він.