У домашньому матчі «Енергія» здобула перемогу

19:05, 12 жовтня 2015

Домашній матч проти рівненського «Кардинала» мав стати для «Енергії» легкою прогулянкою. Однак на футзальному майданчику все виявилося інакше, ніж на папері. По ходу поєдинку «енергетики» програвали 0:2. Та у кінцевому рахунку здобули вольову перемогу.

До Львова рівненський «Кардинал» приїхав у статусі аутсайдера. «Енергетики» чекали на останню команду чемпіонату з серйозними кадровими проблемами. Та на футзальному майданчику «Енергії» протистояв цілком боєздатний колектив. Львів'яни на правах господарів довго комбінували, раз по раз марнуючи гольові моменти. Натомість «Кардинал» зробив ставку на стандартні положення та швидкі контратаки. Одна з них завершилася взяттям воріт за дві хвилини до перерви.

«Говорили ми багато дуже до гри, тому в перерві не потрібно було говорити. Кожен розумів, що то не є наша гра, не є наш результат, перед власними вболівальники мали зіграти значно краще. Тому в перерві кожному треба було помовчати, зосередитися на подальших діях», – розповідає головний тренер «Енергії» Максим Павленко.

По перерві «енергетики» нарешті почали забивати. Щоправда, спочатку у свої ворота – капітан команди Федюк не розібрався у епізоді. Та буквально через десять секунд один гол відквитав Максим Павленко. Згодом рахунок зрівняв Тарас Кузь. А вийти вперед «енергетикам» вдалося завдяки ще одному голу Павленка.

«Енергетики»  могли забити ще.  Нагоди були в Михайла Грицини, який перед матчем отримав відзнаку «Найкращого гравця вересня». Реалізувати свій момент йому вдалося лише за чотири секунди до фінального свистка.

Наступний суперник львів'ян, іванофранківський «Ураган», також зірок із неба не хапає. Як налаштуються на цю гру «енергетики» – дізнаємося у четвер.