У середу, 16 вересня, надвечір на кільцевій дорозі Львова, поблизу повороту у село Зимна Вода зіткнулися Opel Vivaro та Ваз-2109.
Внаслідок зіткнення постраждало двоє чоловіків із «дев’ятки» – водій і пасажир, з іншої машини ніхто не травмувався, повідомили ZAXID.NET у черговій ДАІ у Львівській області.
За словами очевидців-дописувачів на «Варті 1», від удару при зіткненні автівок чоловіки з Ваз-2109 вилетіли через водійські двері.
Постраждалих зі значними ушкодженнями госпіталізували. Наразі на місці ДТП працюють правоохоронці, тому про причини пригоди поки нічого не повідомляють.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google