У фіналі «Кубка Львівщини» зустрілись «Енергія» та молодіжна збірна України

20:47, 31 серпня 2015

Футзальна «Енергія» у фіналі рідного турніру «Кубок Львівщини» зустрічалась із молодіжною збірною України.

Олександр Косенко на тренерському містку палацу спорту «Галичина», немов вдома. Ще два роки тому він привів «Енергію» до бронзи. А зараз працює з українськими збірними. Зелено-білі з того часу також змінилися. Перший гол у ворота молодіжки організували ті, з ким Косенко попрацювати не встиг. Денис та Маринюк пошили в дурні всю оборону суперника. Влучний удар в активі Маринюка. Ще до перерви Михайло Грицина обікрав юного опонента, розібрався з голкіпером і подвоїв перевагу «Енергії». Схоже, на цей дружній матч львів`яни налаштувалися ледь не краще, ніж на деякі офіційні.

«Десь, можливо, був перенастрой, бо дуже хотілося. Вже шостий рік проводиться турнір і «Енергія» жодного разу його не виграла. Тому був божевільний настрой на гру», - поділився капітан «Енергії» Андрій Федюк.

У другому таймі Михайло Грицина красивий сольний прохід увінчав влучним пострілом. Свого голу дочекався і новоспечений капітан «Енергії» Андрій Федюк. 4:0  - «галичани» подумали, що Кубок уже в них в кишені.

«Вже коли 4:0 програвали, то зрозуміли, що втрачати нічого. Розслабилися», - зазначив головний тренер збірної України U-21 Олександр Косенко.

Розслабилась і «Енергія». Синьо-жовті полетіли вперед і відзначилися відразу трьома красенями-голами з дальньої відстані. Щоправда, на більше молодіжці не вистачило ані сил, ані часу. 4:3 - «Енергія» 6 років та 2 тайми дотерпіла до чемпіонства на «Кубку Львівщини».

А вже через тиждень «галичани» відкриють офіційний сезон матчем із «Титан»-«Зорею».