У фіналі Кубка України «Чорноморець» зіграє з «Шахтарем»

12:20, 10 травня 2013

У фіналі Кубка України турніру зійдуться донецький «Шахтар» і одеський «Чорноморець». Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Федерації футболу України.

8 травня відбулися півфінальні матчі Кубка України. У Криму «Севастополь» приймав донецький «Шахтар», а у Одесі місцевий «Чорноморець» зустрічався з дніпропетровським «Дніпром».

У Севастополі «гірники» вже на восьмій хвилині зустрічі відкрили рахунок − Луїс Адріано, отримавши передачу з центрального кола, влучно пробив у кут воріт. Через 11 хвилин «Шахтар» подвоїв перевагу: Тайсон видав чудовий пас на Мхітаряна, котрому залишалося лише переправити м’яч у ворота. До честі господарів, вони не знітилися, й ще до перерви відіграли один гол. Сергій Ткачов влучно пробив здалеку.

Та вже на початку другої половини зустрічі дончани знову повернули собі перевагу у два м'ячі. Знову спрацювала зв’язка Тайсон − Мхітарян: перший віддав пас, другий - влучно пробив. А через 11 хвилин дубль до свого активу записав Адріано, скориставшись влучним пасом Мхітаряна. Та все ж, останнє слово у матчі залишилося за господарями. Ткачов влучним ударом завершив сольний прохід.

У підсумку, перемога «Шахтаря» - 4:2, який в 13-й раз у своїй історії вийшов до фіналу Кубка країни.

В Одесі «Дніпро» на шостій хвилині матчу вийшов уперед. Зозуля виграв верхову боротьбу у Фонтанело і віддав гарну передачу на Матеуса, якому залишалося лише влучити у ворота.

Фатальною для «Дніпра» стала середина другого тайму. Спочатку Фонтанело відправив м’яч під перекладину воріт Шеліхова, а згодом голкіпера гостей засмутив Леонардо Матос, який вдало пробив здалеку і м’яч, рикошетом від Дугласа влетів у сітку.

2:1 − перемога «Чорноморця», який втретє в своїй історії вийшов до фіналу Кубка й гарантував собі участь у Лізі Європи.

Нагадаємо, що фінальний поєдинок турніру відбудеться 22 травня на стадіоні ОСК «Металіст» у Харкові.