У фіналі Кубка України з футзалу зустрілися дві команди не з Екстра-ліги

19:20, 6 квітня 2015

Наша «Енергія» сенсаційно вибула в 1/2. А цінний трофей розігрували дві напіваматорські команди з Києва: «ХІТ» та «Манзана».

Шок! Дві команди нізвідки на відстані однієї перемоги від Кубка України. А львівські «енергетики» на трибунах. Ну, і хто тут аматор ?! На початку сезону ніхто б не повірив. Кияни обмінюються голами Накаєва та Шувалова. 1:1.

«Ми цього року проти «ХІТа» граємо вже раз п'ятий напевно. То вони на гол виграють, то ми, були нічиї. Одна помилка могла вирішити все», — розповідає гравець «Манзани» Антон Бутко.

Але ніхто не хоче помилятись. Справжній фінал, команди грають ну дуже обережно. По перерві «ХІТ» захоплює ініціативу. Проте особливого зиску з того немає. Нічия і два екстра тайми по п'ять хвилин.

«Створили свої моменти, але не використали їх. Такі епізоди: виходи 3 в 2, 2 в 1. Штрафні удари...», — каже головний тренер «ХІТа» Олег Лук'яненко.

За доброю львівською традицією все вирішувалось у серії пенальті. Бити з точки обидві команди натренувалися ще у півфіналі. Першим слово за ХІТом: Корнійчук не хибить. Алексюк відновлює статус-кво.

Далі б'є головний бомбардир фіналу чотирьох Шувалов...і не пробиває голкіпера Манзани. А от Мельник шансів воротарю не залишає. Чепорнюк запалює надію на порятунок, але Аксьонов забиває мабуть найважливіший м'яч у житті. Вперше в історії аматорський клуб виграє Кубок України.

На шляху до трофею відразу чотири етапи Манзана пройшла у післяматчевій лотереї. Просто таки чемпіон України з пенальті.

А от львівській «Енергії» треба якомога швидше відійти від цього удару і зосередитися на плей-оф чемпіонату України. Перший матч 1/4 проти Кардиналу галичани зіграють вдома вже цього четверга.