У фіналі Кубка України зіграють «Шахтар» і «Динамо»

11:56, 8 травня 2014

У фіналі Кубка України сезону 2013-2014 років зіграють донецький «Шахтар» і київське «Динамо».

7 травня «Динамо» розгромило на НСК «Олімпійський» одеський «Чорноморець» із рахунком 4:0. У першому таймі дублем відрізнився півзахисник «Динамо» Денис Гармаш. На початку другого тайму третій м'яч у ворота гостей відправив Андрій Ярмоленко, а в середині тайму він асистував партнеру по атаці Дьємерсі Мбокані, який встановив остаточний рахунок у матчі.

У фіналі «Динамо» зійдеться з «Шахтарем», який лише в додатковий час зломив опір клубу другої ліги чемпіонату України «Славутич» (Черкаси). У результаті «гірники» виграли з рахунком 3:0.

Фінал Кубка України відбудеться 15 травня. Спочатку його планувалося провести в Харкові, але нині керівництво Федерації футболу України розглядає питання про перенесення гри до іншого міста. 6 травня з’явилася інформація від міністра МВС Арсена Авакова і губернатора Харківської області Ігоря Балути, що фінал у Харкові неможливо проводити через можливі провокації на матчі.

На разі у ФФУ розглядають три міста (Львів, Київ та Полтава – ред.), де б міг відбутися фінал Кубка України.

Однак, 7 травня телеканал «Футбол 1» з посиланням на свої джерела написав, що фінал Кубка України з футболу відбудеться у Полтаві. Станом на 11:45 офіційного підтвердження даної інформації від ФФУ немає.