У фіналі Ліги чемпіонів «Ювентус» зіграє з «Реалом»

23:40, 10 травня 2017

В останньому півфінальному матчі цьогорічної Ліги чемпіонів мадридський «Реал» поступився землякам з «Атлетіко» (1:2), але за сумою двох матчів вийшов у фінал турніру.

Під час зустрічі на стадіоні «Вісенте Кальдерон» у Мадриді «Атлетіко» лідирував з двома голами до завершення першого тайму. Підопічні Дієго Сімеоне відкрили рахунок на 12 хв зустрічі зусиллями Сауля, який вразив ворота Кейлора Наваса ударом головою. Через кілька хвилин перевагу подвоїв француз Антуан Грізманн, який успішно реалізував пенальті на 16 хв матчу.

Для переведення зустрічі у додатковий час «Атлетіко» потрібно було забити ще один гол і не пропустити у відповідь. Однак влучний удар Іско на 42 хв зустрічі зробив це завдання непосильним для «матрацників». Матч завершився перемогою «Атлетіко», однак «Реал» вийшов у фінал за сумою двох матчів (3:0, 1:2).

Іншим фіналістом Ліги чемпіонів став туринський «Ювентус», який у своїх півфінальних зустрічах здолав «Монако» (2:0, 2:1).