У Києві відомого забудовника Войцеховського арештували на 2 місяці із заставою у ₴14 млн

Його компанії «Сіті Груп» та «Укогруп» ведуть забудову 42 масштабних проектів фактично без дозвільних документів.

11:06, 17 липня 2016

У ніч на неділю, 17 липня, Печерський суд Києва обрав скандальному забудовнику Анатолію Войцеховському запобіжний захід у вигляді арешту на 2 місяці з можливістю звільнення під заставу в розмірі 14 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Володимир Тищенко.

«В ніч з суботи на неділю, суддя Печерського районного суду Києва В’ячеслав Підпалий обрав запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю звільнення під заставу в розмірі 14 мільйонів гривень скандальному забудовнику Анатолію Войцеховському. Як повідомив його адвокат Юліан Волошин, що вони оскаржать дане рішення та наголосив, що прокурори в суді вимагала 50 мільйонів застави», - написав він.

Протягом усього судового засідання, яке тривало більше 12 годин, в ошуканих інвесторів, які прийшли вимагати під суд справедливого покарання, були побоювання, що Войцеховського взагалі можуть відпустити, зазначає активіст. Причиною стали дії головуючого судді по справі, який не дозволив ані вільним слухачам, ані журналістам бути присутніми на засіданні.

За словами активіста, «до зали зміг потрапити лише нардеп Юрій Левченко. Як тільки депутат почав знімати засідання на відео, суддя Підпалий йому повідомив, що зйомку проводити неможливо, оскільки засідання проходить у закритому режимі. Тоді Левченко попросив показати йому відповідну ухвалу».

Зазначається, що під час засідання команда Войцеховського привезла до суду працівників з його будмайданчиків та тітушок, які погрожували ошуканим інвесторам, що були проти Войцеховського. У такий спосіб вони підьримували свого шефа, стверджує активіст.

За інформацією «Української правди», Войцеховський є одним з найбільш скандальних забудовників столиці.

За даними радника мера Києва Павла Рябікіна, компанії Войцеховського «Сіті Груп» та «Укогруп» ведуть забудову 42 масштабних проектів на які фактично не мають дозвільних документів.

Серед них – житлові комплекси «Перлина Троєщини», «Мозаїка», «Затишний», «Сосновий бір», «Східна брама», «Молодіжна ініціатива», «Печерський Бастіон», «Родинний затишок», «Флагман», «Мега-Сіті» і десятки інших.