У Київській області стоматолог під час видалення зуба зламала пацієнтові щелепу. Прокуратура повідомила лікарку про підозру в неналежному виконанні професійних обов'язків, інформує прес-служба прокуратури області.
Як розповіли у відомстві, до стоматолога-хірурга звернувся громадянин зі скаргами на зубний біль. Після огляду пацієнта і встановлення діагнозу лікарка видалила йому зуб.
«Однак після рентгенівського знімка черепа в постраждалого виявлено перелом нижньої щелепи, який, згідно з висновком експерта, відповідає тілесним ушкодженням середнього ступеня тяжкості і перебуває в причинному зв'язку з неналежним наданням медичної допомоги», – повідомили в прокуратурі.
Лікарці загрожують виправні роботи, обмеження або позбавлення волі на строк до двох років. Також її можуть позбавити права займатися лікарською діяльністю до п'яти років.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google