У Луцьку прокуратура опротестувала рішення міськради про заборону на розміщення радянської символіки, яка була прийнята депутатами 20 квітня 2011 року.
Як повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради, 10 січня відбудеться 19-та позачергова сесія міськради, на розгляд якої буде винесено питання «Про розгляд протесту прокурора міста Луцька на рішення міської ради від 20.04.2011 №9/1 „Про заборону розміщення радянської символіки у м. Луцьку“».
На сесію запрошено заступників міського голови, прокурора Луцька, депутатів обласної ради, обраних у мажоритарних округах міста, членів виконавчого комітету міськради, окремих керівників виконавчих органів міської ради, представників засобів масової інформації.
Проект рішення про заборону радянської символіки було підготовлено фракцією ВО «Свобода».
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleНагадаємо, 25 травня 2011 року прокуратура Львівської області опротестувала рішення Львівської міської ради про заборону використовувати під час святкування Дня перемоги радянської і нацистської символіки.