У львівській фан-зоні за матчем Україна-Франція спостерігали 30 тисяч людей

20:25, 15 червня 2012

15 червня під час матчу української та французької збірних на Львівській фан-зоні зібралися близько 30 тисяч людей.

Львів’яни та гості міста на перегляд прийшли із національною символікою. Коли матч призупинили через сильну зливу, вболівальники не розходилися, а терпляче чекали, коли збірним України і Франції дозволять продовжити матч.

На всі гострі моменти у фан-зоні реагували бурхливо. Найгучніші оплески у першому таймі отримав голкіпер національної збірної Андрій П’ятов. За час другого тайму, у якому наша збірна пропустила два голи від французів, львівські вболівальники вели себе стриманіше.

Одній із вболівальниць стало погано, але їй вчасно надали допомогу медики, які чергували у фан-зоні.

За десять хвилин до закінчення основного часу люди почали розходитися. В кінці матчу національну збірну нагородили скромними оплесками. Після завершення поєдинку частина фанів не стримувала розчарування, інші вигукували: «Україна!», «Україна вперед!», «Хто не скаче, той москаль!».

Нагадаємо, сьогодні Україна програла Франціїіз рахунком 0:2. У фан-зону, разом із фанами, прийшов вболівати міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте на ZAXID.NET спецпроект «100 думок про Євро-2012».