У львівській міській дитячій лікарні показали сучасну операційну

На її обладнання витратили 9,5 мільйонів гривень

10 вересня

Завдяки проекту громадського бюджету та коштів міського бюджету Львова і благодійників вдалось капітально відремонтувати операційний блок хірургічного відділення №2 міської дитячої клінічної лікарні, а також закупити нове сучасне обладнання. Загальна вартість проекту склала майже 9,5 млн грн.

У цьому відділенні лікарі оперують дітей із вродженими вадами з усієї України, бо таких є лише два в країні. В операційній проводять реконструктивні операції дітям раннього віку з вродженою патологією жовчовивідної системи, грудної клітки, черевної порожнини абсолютно усіх органів. Зараз у клініці перебуває під спостереженням 34 дитини з пересадкою печінки.

В операційній зробили капітальний ремонт та закупили сучасне обладнання з Італії, Німеччини, Польщі та США, щоб проводити операції сучасними методами.

«Ми можемо проводити безрозрізну операцію завдяки такому обладнанню. Саме тут проводитимемо найскладніші операції. Тому такі операційні мають мати все, що тут є. Минулого тижня ми вже провели три операції. У нас був складний пацієнт. Коли закінчили небезпечну частину операції, я спершу подумала, що я оперую десь за кордоном, а коли побачила нашу медсестру, згадала, що я вдома», – прокоментувала завідувачка відділення вроджених вад розвитку і хірургії новонароджених Галина Курило.

Щороку в операційній дитячі хірурги зможуть оперувати близько 1,2 тисячі діток зі всієї України, застосовуючи лапароскопічні та ендоскопічні технології.

«Мені приємно, що ми можемо показати операційну, яку можна побачити в Ізраїлі, Німеччині, Австрії. На превеликий жаль, жодна державна поліклініка такого обладнання немає. Його можуть собі дозволити тільки приватні медустанови. Тому для нас було принципово важливо закупити таке обладнання. Ми інвестували сюди 9,5 млн грн. Ремонт проплатила компанія «Ріел». Більше тисячі дітей тут зможуть отримати якісну допомогу. Я гордий», – сказав міський голова Андрій Садовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові після масової бійки з ножовими пораненнями госпіталізували трьох людей
Україна почала створювати на Азовському морі військово-морську базу
Вселенський патріарх зробив нову заяву щодо надання автокефалії українській православній церкві
Початок тижня в Україні розпочнеться з сильних дощів і відчутного похолодання
Водійка Mersedes A170 вчинила дивну ДТП в центрі Львова. Фото дня
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
В Одесі здійснено збройний замах на місцевого активіста
В окупованому Криму заявили про нестачу питної води
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП