У львівському парку затримали 16-річного закладчика наркотиків

10:52, 11 січня 2023

У парку на вул. Курмановича у Львові поліцейські затримали 16-річного хлопця, який робив закладки наркотиків. Тепер підлітку загрожує до восьми років тюремного ув’язнення.

Як розповіли в поліції Львівщини, у понеділок, 9 січня, під час патрулювання на території лісопарку на вул. Курмановича поліцейські побачили молодого хлопця, який поводився підозріло та намагався уникнути зустрічі з правоохоронцями. Закладчиком виявився 16-річний львів’янин. З собою він мав вісім розфасованих згортків з марихуаною.

У хлопця вилучили розфасовані згортки з наркотиками (фото поліції)

На території парку правоохоронці виявили ще п’ять «закладок» з тією ж речовиною, які неповнолітній львів’янин встиг зробити раніше. Усе вилучене скерували на експертне дослідження.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

За фактом події поліцейські відкрили кримінальне провадження за незаконний збут наркотичних засобів (ч.1 ст.307 ККУ). Винуватцю загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.