У Львівському перинатальному центрі народилася тисячна дитина

Нею стала дівчинка з Жидачівського району

10 вересня

У понеділок, 10 вересня, у Львівському обласному перинатальному центрі народилася 1000 дитина. Нею стала дівчинка, повідомив ZAXID.NET заступник головного лікаря з лікувальної роботи Роман Мацюра.

Дівчинка народилася вночі, о 3:33. Вага дитини – 3450 г, зріст – 52 см. Жодних проблем при появі дитини на світ, за словами Романа Мацюри, не було.

Мати дівчинки – мешканка с.Гусятичі Жидачівського району Ольга Рій.

Нагадаємо, перша дитина у перинатальному центрі, який відкрили після реконструкції 22 червня 2018 року, народилася наприкінці червня. У середньому тут народжується 400 дітей на місяць. А 6 вересня цього року у центрі за одну добу народилося чотири двійні – п’ять хлопчиків і три дівчинки, що буває вкрай рідко. З часу відкриття тут народилося 37 двієнь. Трієнь наразі ще не було.

Маму і новонароджену дівчинку у перинатальному центрі привітала директорка департаменту охорони здоров'я ЛОДА Ірина Микичак.

«Сьогодні вночі Ольга Рій з Жидачівщини народила тисячну дитинку. Вітаємо щасливих батьків і всю родину! Маленька лялька Діанка смачно сопить біля матусі. Нехай росте здорова і щаслива, а наша вишиванка і вітання будуть доброю згадкою», - написала Ірина Микичак на своїй сторінці у Facebook.

Директорка департаменту охорони здоров'я ЛОДА Ірина Микичак привітала маму і маленьку Діану, яка є 1000 дитиною, що народилася у перинатальному центрі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня