У львівському шаховому гуртку навчають навіть чотирирічних дітей

28 жовтня 2016

Нещодавно у Львові відкрили шаховий гурток для дошкільнят. Там інтелектуальної гри навчають навіть чотирирічних. Заняття тривалістю годину відбуваються тричі на тиждень. Уроки «чорно-білої» гри проводять у ТВК «Південний» у комплексі «Калина».

Щоб розпізнати талант у малюків, достатньо кількох простих тестів. Наприклад, розповісти дитині, як розташовуються фігури на шахівниці та як вони ходять. Якщо малеча запам`ятає із першого разу, перед вами, цілком ймовірно, майбутній гросмейстер. Однак навіть якщо малюк не має неймовірних здібностей, але дуже працелюбний, виховати спортсмена з нього можна.

Шаховий тренер Микола Матвієнко розповів: «99% моїх вихованців-дошкільнят стають відмінниками у школі. У дітей розвивається феноменальна пам`ять. Після кількох років занять шахами людина може запам`ятовувати сторінки тексту після одного прочитання».

Наставник запевнив, що невдовзі малі розумники будуть знати шахове поле напам`ять. І зможуть назвати будь-яку ділянку навіть із зав`язаними очима.

Продовжити навчання мудрагелики зможуть вже у школах. Нагадаємо, з минулого року можна факультативно займатися шахами можна у всіх районах Львова. У нашому місті зараз проживають 22 гросмейстерів. Це абсолютний рекорд в Україні. Відтак малечі є на кого рівнятися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України