У львівському шаховому гуртку навчають навіть чотирирічних дітей

28 жовтня 2016

Нещодавно у Львові відкрили шаховий гурток для дошкільнят. Там інтелектуальної гри навчають навіть чотирирічних. Заняття тривалістю годину відбуваються тричі на тиждень. Уроки «чорно-білої» гри проводять у ТВК «Південний» у комплексі «Калина».

Щоб розпізнати талант у малюків, достатньо кількох простих тестів. Наприклад, розповісти дитині, як розташовуються фігури на шахівниці та як вони ходять. Якщо малеча запам`ятає із першого разу, перед вами, цілком ймовірно, майбутній гросмейстер. Однак навіть якщо малюк не має неймовірних здібностей, але дуже працелюбний, виховати спортсмена з нього можна.

Шаховий тренер Микола Матвієнко розповів: «99% моїх вихованців-дошкільнят стають відмінниками у школі. У дітей розвивається феноменальна пам`ять. Після кількох років занять шахами людина може запам`ятовувати сторінки тексту після одного прочитання».

Наставник запевнив, що невдовзі малі розумники будуть знати шахове поле напам`ять. І зможуть назвати будь-яку ділянку навіть із зав`язаними очима.

Продовжити навчання мудрагелики зможуть вже у школах. Нагадаємо, з минулого року можна факультативно займатися шахами можна у всіх районах Львова. У нашому місті зараз проживають 22 гросмейстерів. Це абсолютний рекорд в Україні. Відтак малечі є на кого рівнятися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 19 вересня
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус
Пряма кулачна демократія
Угорці матимуть на Закарпатті власний телеканал
На Закарпатті склав мандат депутат районної ради, у якого знайшли угорський паспорт
Не схильний до діалогу
Суд наклав арешт на майно Володимира Омеляна
У НАБУ назвали фейком інформацію встановлення «жучків» у кабінеті Холодницького
З’явилося відео, як у Береговому українцям видають угорські паспорти під клятву та шампанське