"Ми плануємо відкрити нові експозиції у Музеї - бджолярства, ткацтва, теслярства і лісорубства, сільськогосподарської техніки, рибальства; проводити майстер-класи щосуботи та щонеділі. Тренери майстер-класів "працюватимуть" перед садибами. Таким чином плануємо "оживити" музей. Також плануємо відновити зоокуток", - зазначив 17 березня на прес-конференції в. о. директора Музею народної архітектури та побуту Іван Косачевич.
"Свого часу у музеї знімали фільм "Украдене щастя", кліп "Пшеничне перевесло". Музей жив. Але зараз він просто нецікавий львів’янам, тому варто зробити так, щоб у музеї відбувалося те, що може зацікавити їх: теслярство, ткацтво - це цікаві ідеї", - запевнив один із перших директорів музею Борис Рибак, який працював тут 17 років.
За словами Івана Косачевича, у такому ритмі скансен (музей під відкритим небом) "запрацює" уже перед Великоднем: тут проведуть майстер-класи з писанкарства, опісля - "обливаний" понеділок, далі гаївки. "17 травня плануємо провести Свято ремесел, який відбуватиметься вже втретє. До цього свята ми залучимо представників профтехучилищ", - поінформував в. о. директора Музею народної архітектури та побуту.