У львівському тролейбусі №13 працюють банківські термінали для оплати проїзду

12 вересня

Можливостей сплатити за проїзд стає більше. У 13-у тролейбусі почали працювати банківські термінали для безготівкової оплати проїзду. Львів’яни можуть в один дотик оплатити поїздку.

Для цього потрібно мати безконтактну картку Mastercard або смартфон із встановленим цифровим гаманцем. Якщо на зеленому фоні засвітиться смайлик ‒ оплата пройшла успішно. Якщо ж на екрані червоний колір ‒ сталася помилка.

«Пасажир пред’являє контролеру свою картку. Каже: я оплатив цією карткою і контролер тут трьома способами ‒ чи через магнітну стрічку, або ж через чіп, або якщо тут є технологія NFC безконтактна ‒ може перевірити на своєму спеціальному терміналі, чи справді була проплата», – розповів речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

По три такі термінали встановлені в 11 тролейбусах на 13-му маршруті, у 16 трамваях на другому маршруті і в одному вагоні «вісімки». До кінця року пристрої мають з’явитись у всьому електротранспорті. Підприємство має 90 терміналів «Приватбанку», щоб встановити їх на 30 берлінських трамваях. Зараз «Львівелектротнанс» продає безготівковим способом 20% пільгових та 10% повних квитків.

Нагадаємо, кінцеву зупинку тролейбуса №13 з площі перед пам'ятником Тарасові Шевченку перенесли на парну сторону просп. Свободи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України