У львівському тролейбусі №13 працюють банківські термінали для оплати проїзду

12 вересня

Можливостей сплатити за проїзд стає більше. У 13-у тролейбусі почали працювати банківські термінали для безготівкової оплати проїзду. Львів’яни можуть в один дотик оплатити поїздку.

Для цього потрібно мати безконтактну картку Mastercard або смартфон із встановленим цифровим гаманцем. Якщо на зеленому фоні засвітиться смайлик ‒ оплата пройшла успішно. Якщо ж на екрані червоний колір ‒ сталася помилка.

«Пасажир пред’являє контролеру свою картку. Каже: я оплатив цією карткою і контролер тут трьома способами ‒ чи через магнітну стрічку, або ж через чіп, або якщо тут є технологія NFC безконтактна ‒ може перевірити на своєму спеціальному терміналі, чи справді була проплата», – розповів речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

По три такі термінали встановлені в 11 тролейбусах на 13-му маршруті, у 16 трамваях на другому маршруті і в одному вагоні «вісімки». До кінця року пристрої мають з’явитись у всьому електротранспорті. Підприємство має 90 терміналів «Приватбанку», щоб встановити їх на 30 берлінських трамваях. Зараз «Львівелектротнанс» продає безготівковим способом 20% пільгових та 10% повних квитків.

Нагадаємо, кінцеву зупинку тролейбуса №13 з площі перед пам'ятником Тарасові Шевченку перенесли на парну сторону просп. Свободи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада