4 лютого виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив перелік соціальної реклами, яка експонуватиметься у Львові на білбордах і сітілайтах упродовж 2011 року. Серед тем реклами, які затвердив виконком: «69-а річниця утворення УПА» та «Річниця атентату, вчиненого Миколою Лемиком у 1933 році». Зокрема, ініціатором останнього є ВО «Свобода».
Як зазначив секретар Львівської міської ради, «свободівець» Василь Павлюк, соціальна реклама у Львові має базуватися на українській історії.
Так,серед тем соціальної реклами на 2011 рік у Львові білборди і сітілайти на тему «92-а річниця Злуки УНР-ЗУНР» мали вивішувати у січні, «500 днів до початку чемпіонату Європи з футболу 2012 року» з’явиться у лютому, «Роман Шухевич – пластун, Герой України», «Річниця створення дивізії Галичина» – у березні, «Пласт – перед столітнім ювілеєм», «Створення дивізії «Галичина» – у квітні, «Роковини загибелі провідника ОУН-УПА Євгена Коновальця», «400 днів до початку чемпіонату Європи з футболу 2012 року», « Свято Героїв » – у травні, «Річниця з дня народження першої жінки-націоналістки Олени Пчілки», «120 років від дня народження Євгена Коновальця» – у червні, «1 рік до початку чемпіонату Європи з футболу 2012 року», «Вшанування пам’яті жертв Другої світової війни», «Річниця битви під Конотопом» – у червні-липні.
Також у липні львів’яни зможуть побачити такі білборди та сітілайти: «Вони воювали за Україну». До річниці бою 1-ої Української дивізії УНА «Галичина», у вересні: «Річниця з дня народження Б.-І.Антонича», «145 років від дня народження Михайла Грушевського», «Гайда до Пласту», у вересні-жовтні: «200 днів до Євро-2012», у жовтні: «Річниця атентату, вчиненого Миколою Лемиком у 1933 році», «Свято покрови Пресвятої Богородиці (річниця створення УПА)», «69-а річниця утворення УПА», «Роковини загибелі Лева Ребета » (члена Головної Визвольної Ради і одного із головних ідеологів ОУН), «Непереможна УПА», у жовтні-листопаді «93-а річниця утворення ЗУНР», у листопаді-грудні: «78-і роковини Голодомору 1932-1933 років».
Крім того, у грудні розмістять соціальну рекламу: «Річниця з дня народження Степана Бандери».
Також впродовж року на білбордах і сітілайтах у Львові будуть розміщувати соціальну рекламу, присвячену державним і професійним святам, пропаганді здорового способу життя, рекламу проти абортів, а також рекламу, присвячену мистецтву, культурі, освіті тощо.
Скільки коштів витратять на таку рекламу, за словами В.Павлюка, наразі невідомо. Необхідну суму мають закласти у бюджет розвитку на 2011 рік, який депутати розглядатимуть 17 лютого.
Нагадаємо, атентат на радянського консула у Львові як відповідь і знак протесту проти Голодомору в Україні 1932-1933 років 21 жовтня виконав бойовик ОУН Микола Лемик, убивши в консульстві спецуповноваженого НКВД Олексія Майлова.