У Львові депутати зіграють проти журналістів у водне поло

12:20, 26 травня 2016

У неділю, 29 травня, у басейні «Євроспорт» (пл. Петрушевича, 1) відбудеться ватерпольний шоу-матч між львівськими журналістами та депутатами Львівської міської ради. Очікується, що серед депутатів буде чимало впливових бізнесменів, які є водночас керівниками різних спортивних професійних команд та федерацій Львівщини, повідомляють організатори матчу.

Матч складатиметься з двох періодів по 5-7 хвилин кожен. У разі нічийного результату в основний час команди пробиватимуть серію пенальті. Переможець та учасник шоу-матчу отримає пам’ятний кубок. Найкращі гравці у складі кожної команди отримають індивідуальні нагороди.

Захід спрямований на популяризацію водного поло. Вхід у басейн «Євроспорт» на матч буде безкоштовним. Початок - о 14.15.

Також 29 травня у басейні «Євроспорт» відбудуться фінальні ігри плей-офф чемпіонату Львівщини з водного поло серед команд 2002 року народження. У матчі за третє місце ДЮСШ ім. Кутенка позмагається з командою «Динамо-Леви» (початок матчу о 15:00), а у фіналі плей-офф зіграють ДЮСШ №3 та «Євроспорт» (16:00).

В рамках заходу у неділю, 29 травня, також у конференц-залі готелю «Євроспорт» відбудеться прес-конференція (13:30) за участю головного тренера ватерпольного «Динамо» Ігоря Зінкевича, президента федерації водного поло Львівщини Миколи Смирнова, а також головного тренера молодіжної збірної України Євгена Наумчика.