У Львові десантники 80-ї бригади готуються до Всеукраїнського чемпіонату з багатоборства

24 липня

Десантники 80-ї бригади показали, як готуються до Всеукраїнського чемпіонату з функціонального багатоборства. Право приймати турнір, на якому демонструватимуть вміння 6-ть військових бригад, цьогоріч виборов Львів.

Функціональне багатоборство, або ж кросфіт – це комплекс вправ, які вимагають сили, спритності та витривалості. Від підйому штанги – до веслування на тренажерах. Із кандидатами працює ціла команда тренерів.

Серед тих, хто гартує м’язи перед змаганнями – Олег Глянцев, чемпіон України з рукопашного бою. Лише 4 секунди йому знадобилося, аби на національних стартах покласти на лопатки суперника. Тепер десантник не шкодує себе у кросфітному залі. Особливий акцент робить на гирьовому компоненті. Олег розповідає: «Буде три раунди, у кожному з яких треба зробити 25 ривків гирь. План є, план виконуємо. А на змаганнях уже будемо показувати максимум. Зараз так: рамки є, в рамках працюємо. А на стартах їх не буде».

У команду відберуть чотирьох хлопців та одну дівчину. Зараз за вакантне жіноче місце змагаються Юля та Оксана. Вони зізнаються: «Конкуренції між нами насправді немає. Більше одна одній допомагаємо. Тим паче, ми з одного підрозділу, з одного батальйону. Тому одна одну треба підтримувати».

Спортсменки кажуть: їхній козир – витривалість. А от хлопцям краще даються силові навантаження. Оксана Цап пояснює: «Хлопцям легше силові вправи робити. Той же турнік, канат чи станова вага. А особисто мені простіше робити кардіо навантаження: підйом гир чи стрибки на скакалці. Як на мене, ноги в нас трохи сильніші».

Всеукраїнські змагання стартують у неділю, 29 липня, о 15:00. Випробування на силу, швидкість і міцність відбудуться просто неба біля пам’ятника Шевченкові. Десантники просять львів’ян про підтримку, адже конкуруватимуть із 5-ма бригадами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Тепер я вже набігаюся»
Мерія пропонує підняти вартість проїзду у львівських маршрутках до 8 грн
У Варшаві помер 23-річний учасник АТО з Львівщини
Невідомі спробували підпалити Андріївську церкву у Києві
На медіафронті без змін
Головні новини Львова за 14 листопада
У ДТП на Рівненщині загинув український чемпіон світу з армреслінгу
У Львові відкрили Центр надання допомоги новонародженим
У віці 57 років помер начальник ГУ ДСНС Львівщини Сергій Дмитровський
На Львівщині житлові субсидії отримує понад 130 тис. домогосподарств