У неділю, 11 лютого, Львівська бізнес-школа відзначила 10-річчя з часу свого заснування. З цієї нагоди у Центрі Шептицького відбулася дискусія «10 років LvBS: бізнес та освіта як надія для України», у якій взяли участь випускники школи, представники бізнесу, влади.
Декан-засновниця LvBS, проректорка Українського католицького університету Софія Опацька акцентувала на тому, що за десятиріччя змінилося ставлення до професійної освіти самих представників бізнесу, вона стала значно затребуванішою. Підприємці хочуть бути не просто успішними, але й якісно вибудовувати стратегію розвитку своїх проектів.
«Мірилом успішності бізнесу є те, чи змінює він якість життя довкола. Якщо ці зміни позитивні, – бізнес успішний, і при цьому він, однозначно, є прибутковим», – зазначив віце-президент з фінансово-інвестиційних питань ПАТ «Концерн Галнафтогаз» Василь Даниляк.
Як зазначили учасники дискусії, важливим здобутком є створення спільноти, яка об’єднана спільними цінностями, довірою та націлена на творення якісних змін у житті країни. Використовуючи найкращий міжнародний досвід, школа виконує важливу місію з виховання сучасного соціально відповідального підприємця, який не тільки дбає про свій бізнес, але й про добробут своєї країни. За оцінкою владики Бориса Гудзяка, вдалося закласти підвалини для того, щоб змінювати не лише бізнес-еліту, але й політичну еліту в країні.
Співзасновник LvBS, засновник ВАТ «Тротолла» Ярослав Рущишин зазначив, що хорошим прикладом відповідального лідерства є створення ІТ-кластеру у Львові, цей сектор створює інновації і дає позитивні поштовхи для розвитку супутніх сфер.
Новим спільним проектом LvBS та Українського католицького університету є створення Центру підприємництва УКУ, який буде підтримувати запуск підприємницьких ініціатив. Для цього оголосили кампанію зі збору 500 тис. грн на «Спільнокошті». Гроші, зібрані від благодійників, покладуть на депозит, й за відсотки від цієї суми фінансуватимуть найкращі проекти учасників Центру.