8 червня у центрі Львова зберуться діти, аби підняти на сміх недолугі дії та рішення дорослих політиків, котрі поставили під загрозу найважливішу конституційну цінність – державну мову.
Захід організовує видавництво «Старого Лева» та читачі Центральної бібліотечної системи міста Львова.
«Кожна дитина розуміє, що в Україні занадто багато понурих дорослих, які своїми абсурдними діями роз’єднують країну і руйнують майбутнє дітей. Кілька хвилин колективного здорового дитячого сміху – ось що є противагою агресії», – зазначила прес-секретар Видавництва «Старого Лева» Марина Крохіна.
Водночас, як зазначено в повідомленні, учасники заходу – школярі різного віку – принесуть свої улюблені книжки, написані чи перекладені рідною мовою. Крім читань, гості міста зможуть побачити невеличкі сценки від старших школярів під гаслом «Хочу висловлювати свої почуття рідною мовою».
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleНа заході діятиме гурток «Вулична грамота». Діти вчитимуть іноземних гостей української мови та перевірятимуть знання рідної мови в українців.
Захід розпочнеться о 12.00 на площі Ринок поблизу кав’ярні «Біля Діани».
Нагадаємо, 5 червня український парламент прийняв у першому читанні законопроект «Про основи державної мовної політики». У цей день під Верховною Радою виникли сутички між «Беркутом» та людьми, які виступають на захист української мови.