У Львові до 1 вересня приймають заяви на відшкодування за зекономлені субсидії

За опалювальний період львів'яни можуть отримати максимальну компенсацію за газ – 695 грн

23 серпня 2018

Зекономив газ чи електроенергію – отримай «премію». Заяви на монетизацію у Львові вже подали майже 6,5 тис. сімей, які мають індивідуальне опалення. Однак тих, хто має право повернути собі кошти за газ, насправді майже 15 тисяч. А тих, хто може отримати компенсацію за зекономлену електроенергію, у Львові лише 35 домогосподарств.

Нагадаємо, максимальне відшкодування за ощадність прирівнюється до суми за 100 кубометрів газу, а це майже 700 грн. І 135 грн – максимальна компенсація за електроенергію, яка прирівнюється до вартості 150 кВт.

Повернені кошти львів’яни можуть отримати на банківський рахунок або у будь-якому поштовому відділенні. Гроші надійдуть у листопаді-грудні. Заяви приймають до 1 вересня або, в окремих випадках, до 1 листопада.

«Наприклад, тоді, коли сім’я не має прав, але законодавство з огляду на конкретні сімейні обставини надає субсидію, то також наші комісії мають право приймати рішення про прийняття заяв від таких мешканців до 1 листопада. Є різні ситуації: можливо, хтось був у відрядженні, хтось хворів», – пояснила заступниця начальника міського управління соцзахисту Леся Дронь.

Як повідомляв ZAXID.NET, заяви на компенсацію за зекономлені субсидії написали майже 100 тис. мешканців Львівщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вдові загиблого в АТО бійця не дали виступити з нагоди Дня Злуки у Львові
Чи можна критикувати Порошенка, Бандеру і сучасну історичну політику
Журналісти показали могилу сина Януковича в окупованому Севастополі
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ