Львівський «Гранд Готель» на вимогу мерії демонтував скляну надбудову

23 січня

У Львові «Гранд Готель» демонтував скляну надбудову, яка була встановлена наприкінці минулого року зі сторони проїзду Крива Липа. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

За інформацією керівниці управління охорони історичного середовища ЛМР Лілії Онищенко, скляна надбудована на верхній терасі готелю дисонувала із існуючою забудовою.

Скляна надбудова на верхній терасі «Гранд Готелю» дисонувала із забудовою проїзду Крива Липа

«З огляду на те, що готель знаходиться в історичній частині міста і сам є пам’яткою архітектури, ми звернулися листом до керівництва готелю щодо демонтажу цієї скляної надбудову. Керівництво «Гранд Готелю» без жодних спротивів демонтувало надбудову», – повідомила Лілія Онищенко.

Зазначимо, за даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Холдинг «Гранд Готель» належить депутату ЛМР фракції «БПП» Григорію Козловському.

Зазначимо, «Гранд Готель» відкрився у 1893 році. Будівля спершу була виконана у стилі ампір, але у 1892-1893 роках була перебудована за проектом Еразма Гарматника, і отримала той вигляд, який в основному зберігся і донині. У 1930-их роках здійснили перепланування першого поверху. Після Другої світової війни тут спочатку був готель «Львів», а пізніше «Верховина». У 1991–1992 роках була проведена реконструкція і реставрація. Чергова реконструкція розпочалася у 2014 році, яка не завершилася і досі. У 2016 році був підписаний протокол про наміри із міжнародною мережею з управління готелями InterContinental Hotels Group про відкриття на базі «Гранд-готелю» п’ятизіркового готелю під назвою Crowne Plaza Lviv.

Крім цього повідомлено, що міська влада скерувала документи на демонтаж незаконної надбудови у житловому будинку на вул. Генерала Чупринки, 62. Про надбудову на будинку у депутатському запиті на сесії 26 жовтня 2017 року повідомляв депутат від ВО «Свобода» Андріан Гутник.

Незаконну надбудову у будинку на вул. Генерала Чупринки, 62 мають демонтувати (фото «Вголос»)

Як повідомили ZAXID.NET в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, квартира, над якою влаштували надбудову, оформлена на матір Олега Петрика, артиста Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Найбільше україномовне місто світу повинне мати динаміку розвитку»
Угорщина контактує з потенційними переможцями майбутніх виборів в Україні
Перший тайм 1:1
Двоє медиків, які у Львові постраждали в ДТП, у важкому стані
Головні новини Львова за 15 листопада
Виділені атовцям ділянки біля Львова скупила створена два тижні тому будівельна компанія
Львівська мерія не погодила підвищення вартості проїзду у маршрутках до 8 грн
Екс-директор спортклубу Порошенка став власником скандальної газової компанії
Добродії Львова вже допомагають Миколаю здійснити мрії дітей з інтернатів
У Вроцлавському університеті відкрили пам’ятну таблицю Андрею Шептицькому