У Львові ІТ-конференцію відкрила незвична спікерка Аріна

На «Арені Львів» розпочалася конференція інформаційних технологій

18:30, 29 вересня 2017

Цьогоріч організатори ІТ-конференції залучили незвичну спікерку. Аріна – прототип штучного інтелекту, з'являється лише на екрані. Вона й привітала гостей із початком цьогорічної «ІТ-Арени».

У п'ятницю, 29 вересня, у Львові розпочалася наймасштабніша ІТ-конференція Східної Європи. ІТ-Арена у цифрах – це 2000 учасників, 70 спікерів, 100 стартапів і лише три дні, під час яких міжнародні експерти діляться думками та досвідом у сфері інформаційних технологій.

Цьогоріч конференція об'єднала програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, бізнес аналітиків, підприємців та стартаперів.

Представляють технологічні новинки ІТ-компанії та підприємці. Наприклад, окуляри віртуальної реальності ідеально підходять для розробки дизайну інтер'єру.

«Ми заходимо в свою квартиру, бачимо там меблі, дивимося уважно, які саме там меблі, можемо змінювати їх колір», – розповідає про окуляри працівниця компанії SIGMA Марина.

Дівчата-студентки Марічка й Таня розробили кімнату віртуальної реальності, яка реагує на голос. Користуючись таким додатком, можна створювати нотатки, візуалізувати ідеї та навіть розробляти інтер'єр кімнати.

На Арені знайшли собі місце й освітні стартапи. Конструктор із можливістю вивчати електрику стане приладдям на уроках фізики.

«Старі прилади, яких в наборі треба мати 12, заміняються одним маленьким і пластмасовим. Блок живлення, який увесь час потребує 220 вольт, заміняється блоком живлення на батарейці», – ділиться концепцією ідеї засновник Андрій.

Серед усіх інновацій, здається, лише один габаритний. Величезні дзеркала здобуватимуть концентровану сонячну енергію для обігріву води і житла навіть у холодну пору року.

«Взимку є менше сонця. Але система відстежує сонце, тобто має розумну смарт-систему слідкування за ним», – розповів стартапер Андрій.

А хлопці з Каліфорнії створили додаток, у якому можна знайти собі друга у будь-якому куточку світу для спільної онлайн-гри.

«Там є аплікація: потрібно вказати свої дані, перечислити улюблені ігри. Тоді відбудеться з'єднання з найкращими гравцями зі всього світу, щоби разом зіграти у гру», – ділиться задумкою американець Джон.