У Львові мотоцикліст на смерть збив жінку

18:50, 27 червня 2015

Близько 17:30 сьогодні, 27 червня, у Львові на вул. Стрийській мотоцикліст збив жінку. Вона померла на місці ДТП. Про це повідомив керівник громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич на сторінці організації у Facebook.

«Обставини з’ясовуються. Загинула жінка-пішохід 1950 року народження», – пізніше дописав він.

Старший інспектор ДАІ м. Львова Людмила Ліб підтвердили ZAXID.NET факт ДТП та загибель жінки.

За її словами, правоохоронці проводитимуть кримінальне розслідування події.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати