Депутати Львівської облради вимагають створення робочої групи або організаційного комітету щодо вирішення питання встановлення нагробку на могилі Ігоря Білозора на Личаківському цвинтарі у Львові. Відповідне звернення щодо цього 13 квітня на сесії Львівської облради зробив голова ЛОО «За Україну!», депутат Львівської обласної ради Ярослав Пітко.
Він зазначив, що 17 березня відзначали 55 років з дня народження Ігоря Білозора і вже 10 років пройшло з моменту його смерті, проте досі на могилі не встановлено надгробку.
"Також у Львові мали перейменувати одну з вулиць на вулицю Білозора та спорудити пам’ятник, але досі цього не зроблено", – наголосив Пітко.
За інформацією Вікіпедії, композитор Ігор Білозір народився 24 березня 1955 року в місті Радехів у Галичині, згодом переселився до Львова. У місті Лева проживав за адресою вул. Фредра, 4. Нині на цьому будинку висить пам'ятна табличка стосовно цього факту. Закінчив диригентське відділення Львівської консерваторії, навчався на композиторському відділенні (клас В.Камінського), яке не закінчив через непорозуміння, штучно створені в радянські часи. Від 1977 — керівник ВІА "Ритми Карпат" Львівського автобусного заводу, від 1979 — художній керівник і соліст ВІА "Ватра" Львівської обласної філармонії, що виконує більшість його пісень донині.
Ігор Білозір був відомий як радикальний український патріот і часто необ'єктивно реагував на всілякі провокації. Одна із таких провокацій завершилась фатально... 8 травня 2000 року Ігор разом із друзями сидів у кав'ярні "Цісарська кава", що на проспекті Шевченка у Львові. Вже у кав'ярні до композитора почали приставати підозрілі молодики і між ними та Білозіром виникла суперечка. Пізно ввечері Ігор залишив кав'ярню і вирушив по проспекту Шевченка в напрямі власної домівки, що знаходилась за рогом Шевченка-Фредра. По дорозі його догнали ті самі молодики, тримаючи в руках кастети, і майже перед самим входом у Львівську обласну прокуратуру напали на композитора. Згодом людей, які жорстоко побили композитора, знайшли й засудили.
20 днів пролежав він у одній із львівських лікарень. 28 травня 2000 року серце одного з найталановитіших композиторів України всіх часів зупинилося...
30 травня 2000 року в останню дорогу провели відомого співака, композитора, народного артиста України. Аби попрощатися зі своїм співвітчизником, тисячі небайдужих вишикувалися у кілометрові черги до Львівської філармонії, де стояла труна з тілом композитора.