У Львові на складі швейної фабрики підробляли горілку

18:32, 4 червня 2014

У Львові викрили підпільну гуральню, де розливали горілку майже десяти відомих українських виробників. За добу в цеху виробляли тисячу пляшок фальсифікату.

Як повідомляють у відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області, діяв цех у колишньому складському приміщенні швейної фабрики.

«Після розливання, на пляшки встановлювали одноразові корки, наклеювали етикетки та акцизні марки і пакували у паперові піддони. Далі продукція постачалась у торгівельні мережі Львова та області. Всі ці операції проводились у відповідності до існуючих державних стандартів, тому відрізнити підробку від справжньої горілки для пересічного покупця було практично неможливо» - розповів начальник сектору ДСБЕЗ міста Львова, майор міліції Тарас Кіт.

Під час обшуку правоохоронці вилучили понад 3 тисячі вже готових пляшок фальсифікату, тисячу літрів підготовленої до розливу спиртоводневої суміші, понад тисячі акцизних марок з ознаками підробки, понад 500 літрів спирту, паперові піддони, спиртометри та інше обладнання, яке використовувалось для розливу та упакування підробок горілки.

«На місці незаконного виробництва було викрито 10 осіб – мешканців Львова, причетних до організації та виготовлення фальсифікату горілки та виявлено вантажний автотранспорт, яким перевозились підроблені підакцизні товари» - зазначив заступник начальника відділу УДСБЕЗ Львівської області, підполковник міліції Михайло Тесля.


Фото: МВС Львівщини

Наразі проводиться вилучення із мережі гуртової та роздрібної торгівлі виготовленої таким чином фальсифікованої підакцизної продукції.

За цим фактом розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ст. 199 ч.1 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного збору чи голографічних захисних елементів). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.