У Львові обговорять міжетнічні відносини в Україні

У місті розпочне роботу «Відкрита школа історії»

20:12, 19 січня 2016

ГО «Патріотичні ініціативи» організовує львівську сесію проекту «Відкрита школа історії». Метою проекту є громадянська освіта та суспільний діалог в галузі історії, а також поширення демократичних цінностей. «Відкрита школа історії» передбачає поширення знань про проблеми історії України, її міжнародних зв'язків та демократичної традиції.

Школа історії буде працювати 23-24 та 30-31 січня в Інституті народознавства НАН України на проспекті Свободи, 15 та в музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрмі на Лонцького» на вул. Степана Бандери, 1, інформує прес-служба ЛМР.

23-24 січня там проведуть «польські дні». Учасники розглянуть проблеми українсько-польських стосунків, спільного історичного досвіду та порівняють, як вирішують соціальні та політичні пострадянські проблеми в обох країнах.

30 та 31 січня будуть присвячені «єврейським дням». На них обговорять українсько-єврейські стосунки, єврейську культурну спадщину, розглянуть становище юдейської громади у Львові.

На зустрічах доповідатимуть науковці із Ягеллонського та Варшавського університетів, Польсько-української фундації співпраці ПАУСІ, Інституту національної пам'яті у Катовіцах та Інституту національної пам'яті у Кракові, Наукового центру іудаїки та єврейського мистецтва ім. Ф. Петрякової, Музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

Відкрита Школа Історії – це соціальний проект громадянської освіти та суспільного діалогу в галузі історії. Проект розрахований на активну молодь, журналістів, представників ГО, НУО і всіх зацікавлених в поширенні історичної правди.