Львівські поліцейські виявили квартирного злодія у помешканні померлого львів'янина. Як повідомила прес-служба Патрульної поліції Львова, чоловік намагався заховатися від правоохоронців під диваном у квартирі.
Випадок трапився у п'ятницю, 24 березня, ввечері на вул. Дунайській.
«Екіпажу патрульної поліції надійшло повідомлення від сусідів, що з квартири на вулиці Дунайській чути звуки, проте там ніхто вже не живе. Патрульні прибули на місце та дізналися від заявника, що нещодавно помер його сусід, а з його квартири лунають незрозумілі звуки», – йдеться у повідомленні прес-служби Патрульної поліції.
Двоє чоловіків проникли до квартири померлого львів'янина, аби вкрасти мідь (фото Патрульної поліції Львова)
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google ДодатиПісля того, як інспектори зайшли до квартири, вони помітили, що під диваном ховається чоловік. Сам він одразу ж зізнався, що проник до квартири зі своїм другом, аби вкрасти мідь.
За словами сусіда померлого львів'янина, із квартири дійно зникли котел та залізні двері.
Інший злочинець втік з квартири ще до приїзду правоохоронців, а 35-річного чоловіка, який ховався під диваном, доставили до відділку поліції для з'ясування обставин справи.