У Львові перевіряли дотримання вимог природоохоронного законодавства

19:34, 21 квітня 2010

За I квартал 2010 року на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства було обстежено 78 суб’єктів господарювання, під час чого виявили 98 випадків порушення чинного законодавства.

Про це повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міськради.

"Результатом проведених перевірок стали 30 складених протоколів про адмінправопорушення, які скерували на розгляд Державної екологічної інспекції у Львівській області, а також 75 приписів, виданих правопорушникам, з вимогою усунути порушення", - роз’яснила керівник КП "Адміністративно-технічне управління" Інна Свистун.

Найчастіше працівники КП "Адміністративно-технічне управління" фіксували такі порушення: відсутність дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, порушення правил експлуатації газоочисних установок, порушення правил поводження з відходами, зокрема відсутність контролю за якістю стічних вод та поточного обліку відходів, їх збирання та зберігання у не відведених місцях, відсутність відповідальної особи у сфері поводження з відходами.

Нагадаємо, що за порушення чинного законодавства у сфері забруднення атмосферного повітря передбачається штраф у розмірі від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.