У Львові планують оновити громадський транспорт на €30 млн

Мерія вже готує відповідну угоду із ЄБРР

29 вересня 2017

У Львові почалась робота над впровадженням системи електронного квитка на всьому транспорті. Окрім того, місто готує угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку про оновлення міського комунального транспорту на суму 30 млн євро. Про це у своєму щотижневому зверненні сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми вже розпочали роботи над впровадженням системи електронного квитка на всьому транспорті. Це буде перша сучасна і повномасштабна система єдиного електронного квитка в Україні. Ми не лише зробимо комфортним життя пасажирів, але й наведемо лад в обліку коштів та пільгових послугах», - повідомив Андрій Садовий.

Мер міста також звернув увагу на оновлення громадського транспорту у місті.

«Ми повинні розуміти, що якісний транспорт – це коштує. На сьогодні місто інвестує значні кошти в оновлення транспорту. Зокрема, ми готуємо угоду з ЄБРР про оновлення міського комунального транспорту на суму в 30 мільйонів євро. Але для того, аби вся ця система функціонувала справно, щоб водії не втікали на роботу в Польщу, щоб приватні перевізники теж могли оновлювати рухомий склад - ми повинні поступово впроваджувати адекватні ціни на проїзд. При цьому ще раз наголошу - підняття цін повинно супроводжуватись підняттям якості і не інакше», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки
Головні новини Львова за 20 листопада
РАГУlive. Випуск за 20 листопада
«Львівлелектротранс» планує змінити шість трамвайних маршрутів
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині