У Львові поліція викрила підпільний завод із виготовлення харчових концентратів

09:55, 11 жовтня 2017

У підпільному цеху у Львові було облаштовано цех із виготовлення порошків до печива, розпушувачів тіста, киселів, ванільного цукру. Працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції, слідчого управління поліції та прокуратури області вилучили 40 тис. одиниць фальсифікованої продукції, обладнання для її виготовлення та гроші. Загальна вартість вилученого понад 2,2 мільйони гривень.

«Правоохоронці виявили осіб, які налагодили повний цикл виробництва фальсифікованих харчових концентратів. Реалізовували фальсифікат під виглядом продукції відомих іноземних товаровиробників. Так, мешканець Львова орендував приміщення колишнього заводу та завіз необхідне устаткування для виробництва концентратів», - йдеться у повідомленні проес-служби Нацполіції Львівщини.

Добова потужність виробництва – понад тисяча пачок харчових добавок. На виготовлену продукцію наносились логотипи марок та адреси заводів, на яких дійсно здійснювалось виробництва аналогічної продукції. Готовий до реалізації фальсифікат розповсюджували через роздрібні та гуртові торговельні мережі Львівської області та Західного регіону держави, здебільшого на оптових ринках.

9 жовтня оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва прокурати області провели 10 санкціонованих обшуків у приміщенні підпільного міні-заводу, складах, автомобілях та помешканнях фігурантів справи.

Усі фото прес-служби Нацполіції Львівщини

Правоохоронці вилучили понад 40 тисяч одиниць контрафактної продукції з незаконним нанесеним товарних знаків, мішки із сировиною, 265 тис. грн та 5 тис. доларів США, обладнання для виготовлення харчових добавок, а також «чорнові» записи. Вартість вилученого понад 2,2 мільйони гривень.

У цеху працювало 10 осіб, які слідкували за технологічним процесом із виготовлення харчових добавок та сухих концентратів.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 229 – незаконне використання знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару Кримінального кодексу України.

Наразі встановлюється джерела постачання сировини для виготовлення контрафакту.