У Львові помоляться за ненароджених дітей

10:15, 30 травня 2008

1 червня у центрі Львова, на проспекті Свободи біля пам'ятника Тарасові Шевченкові, з нагоди Всесвітнього дня захисту дитини відбуватиметься молитовна акція на захист ненародженого життя під назвою "Захисти мене". Організовує її рух "За життя" студентів Українського Католицького Університету та Львівської духовної семінарії Святого Духа за підтримки Інституту родини й подружнього життя УКУ, - повідомили ZAXID.NET у відділі інформації і зовнішніх зв’язків УКУ.

Акція руху "За життя" відбуватиметься вже втретє поспіль. Участь у ній братимуть молодіжні спільноти, організації, рухи, священики й викладачі УКУ та всі люди доброї волі. У програмі - спільна молитва за ненароджених, звернення від спільнот та концерт молодих талантів. Такі ж заходи будуть проводити активісти руху в м. Луцьку, Тернополі та Коломиї.

Мета акції - наголосити на справжній цінності людського життя від моменту зачаття до природної смерті та розкрити правду про жахливу статистику абортів, адже їх щороку в Україні відбувається понад 400 тисяч. Важливим також об'єднатися у спільній молитві на захист ненародженого життя та за тих людей, які стоять перед вибором життя чи смерті.

"Ті, хто бодай побіжно вивчав ті проблеми, які виникають в результаті аборту в жінок, у їхніх сімей, розуміє глибину рани, що її це явище наносить цілому суспільству. Ми це знаємо, а тому не можемо мовчати. Ціль нашої акції - дати зрозуміти нашим співгромадянам, що аборти - це не є щось, що стосується окремих жінок, це проблема для всіх нас. Разом із тим, такі заходи дають нагоду замислитися над тим, яким чином розбудовувати ширше суспільство, що діє на принципах любові", - зазначила студентка ІІІ курсу філософсько-богословського факультету, активістка руху "За життя" Наталка Цюпка.