18 червня у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького відбулося урочисте відкриття виставки кераміки та інтарсії (зображення або візерунки, які виконуються способом врізування шматочків дерева, різних за фактурою і кольором, врівень з поверхнею дерев'яного виробу), приуроченого 70-річчю від дня народження заслуженого діяча мистецтв України Тараса Левківа.
Як зазначив ZAXID.NET Тарас Левків, у п’яти залах музею розмістилося 80 композицій із глини та дерева, які він зробив за останні чотири роки. "Глина і дерево – найтепліші матеріали, з ними добре працювати, тому я й не використовую ніякого металу. Я мушу робити виставки, щоб побачити, куди я зайшов. І зараз є ідеї куди йти далі. Говорити не буду, не люблю наперед", - зазначив Тарас Левків.
"Львівську професійну кераміку, яка посідає вагоме місце в історії українського мистецтва другої половини XX ст., неможливо уявити без творчого доробку Тараса Левківа. Ще в радянські часи його здобутки були визнані на найвищому всесоюзному та міжнародному рівнях. У митецькому житті Т.Левківа – кілька етапів. Перша його виставка була ще в 1970-х рр., коли він був студентом. А в 1979 р – його виставку заборонили у Києві, сказавши, що вона погано впливає. Тарас Левків – один з небагатьох, який є чесний у всьому: і як митець, і як був депутатом обласної ради, і міської ради Винник", - зазначив професор, доктор мистецтвознавства Орест Голубець.
Тарас Левків - Заслужений діяч мистецтв України, Член Національної спілки художників України. Народився 25 червня 1940 р. у с. Березовиця Мала на Збаражчині. У 1964 р. закінчив Львівське училище прикладного мистецтва імені І. Труша (відділ кераміки). У 1971 р. закінчив Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва. Наприкінці 1970 р. в місті відбулася персональна виставка студента. Представлені ним твори розкрили нові можливості давньої техніки гончарного круга, несли виразні ознаки етнографізму. У 1980-х роках коло творчих зацікавлень Т. Левківа сягає інших сфер. Художник надає пріоритет космологічним мотивам. Він представляє свої праці на 17 персональних виставках, зокрема в Тбілісі, Ленінграді, Тернополі та інших містах.
Понад 20 років очолює відділ кераміки Львівського коледжу декоративного і прикладного мистецтва імені І. Труша. Був депутатом Львівської обласної ради Першого демократичного скликання.