У Львові презентували візію бізнесу Львова у 2025 році

08:20, 28 квітня 2010

Унівська група 27 квітня представила візію бізнесу у Львові в 2025 році. Бачення полягає у тому, що 2025 року Львів має стати містом, де добре починати та зростати, містом, яке надихає, а не втомлює, - зазначила під час презентації експерт у сфері розробки стратегій для бізнесу, менеджменту, управління змінами Олександра Бакланова.

У 2025 році Львів – це місто інноваційних компаній, інтелектуальних та творчих індустрій, що передбачає якісну освіту, аналітичні дослідницькі центри, допоміжні інтелектуальні офіси великих компаній, культурні/творчі послуги. Також це місто, де живуть вимогливі споживачі, які розуміються на якості, ставлять відповідні вимоги та формують платоспроможний попит. Влада відіграє сервісну, а не обмежувальну роль, контрольно-дозвільна система сувора, але прозора.

Унівська група виклала своє бачення бізнесу у Львові в 2025 році у трьох підходах: бізнес як явище, бізнес як сфера життєдіяльності, бізнес як система.

Підхід бізнес як явище полягає у тому, щоб у Львові було зручно заробляти і бути багатим, ставлення львів’ян до успіху та заможності позитивне, суспільство бачить бізнес, як іноватора.

Бізнес як сфера життєдіяльності полягає у тому, що компанії надають можливості своїм працівникам самореалізуватися. Працюючи у Львові, людина не обмежена місцевим ринком, а може працювати на національному та глобальному рівнях і залучатись у різноманітні бізнес-процеси на різних рівнях. Бізнес ефективно взаємодіє із системою освіти і починати втілювати цей пункт потрібно зараз, бо сьогоднішні учні – це майбутнє.

Бізнес як система полягає у тому, що в місті діє суспільний договір між владою, громадою, бізнесом. Однак цей принцип не закриває місто для інших.

Унівська група – це вільне зібрання громадських активістів та інтелектуалів, які готують стратегію сталого розвитку Львова. Унівська група працює без огляду на політичні, інституційні чи інші вподобання або приналежності. Унівську групу було створено 2007 року, до неї зокрема входять: Ярослав Грицак, Олександр Фільц, Мирослав Маринович, Роман Заяць, Андрій Квятковський, Михайло Колісник, Святослав Павлюк, Євген Глібовицький, Ярослав Рущишин, Андрій Гринчук, Олександра Бакланова, Віталій Загайний, Богдан Панкевича, Володимир Воробей, Орест Друль, Олександра Коваль, Зеновій Мазурик, Ігор Марков, Ігор Савчак, Орест Семотюк, Павло Хобзей, Вікторія Бриндза, Оксана Форостина, Василь Шкоропад.