У Львові презентують результати Всеукраїнського конкурсу інноваційних ідей

14:14, 5 червня 2009

8 червня у Львові відбудеться урочиста презентація результатів Всеукраїнського конкурсу інноваційних ідей. До участі запрошено власників і топ-менеджмент високотехнологічних компаній, інженерів і розробників інноваційних проектів, підприємців. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Місією проекту є об'єднати інвестиційно-привабливі високотехнологічні ідеї і розробки українських авторів і реалізувати їх в рамках бізнес-проектів, тобто привернути інвестиції.

"Подібний конкурс для України - це не тільки реальна можливість для багатьох прогресивних розробників запровадити в життя свої інноваційні проекти, але і грандіозний крок на шляху до становлення України як інноваційно-розвиненої держави і привабливої для міжнародних інвесторів", - повідомив координатор проекту Назар Драла.

Організатор проекту - центр високих технологій та інновацій та Благодійний фонд "Новая страна".