Комунальний будинок на вул. Олени Степанівни,31, де раніше працювала жіноча консультація 3-ї міської лікарні, хочуть продати з конкурсу або через аукціон. Щоправда, як з’ясував ZAXID.NET, для того, аби дійти такої думки, управлінню комунальної власності ЛМР знадобився рік. Протягом цього часу будинок стояв порожній і став місцем збору безхатченків.
«На найближче засідання комісії з надання в оренду майна територіальної громади міста Львова ми підготуємо пропозицію щодо реалізації приміщення на вул. Олени Степанівни, 31 шляхом проведення конкурсу чи аукціону», – повідомила Інна Свистун, начальник управління комунальної власності, до складу якого входить ця комісія.
Як уточнив ZAXID.NET начальник юридичного відділу управління комунального майна міськради Юрій Гусак, комісія пропонуватиме лише варіанти ефективного використання будинку. Вирішувати ж, чи буде приміщення виставлене на продаж, можу лише депутати міськради ухвалою сесії.
Цікаво, що для того, аби лише винести цей будинок на розгляд відповідної комісії, управлінню комунальної власності міськради знадобився рік.
Фактично про будинок згадали лише після запитів львівських ЗМІ, які відреагували на обговорення долі цього будинку у Facebook, де одна з користувачок написала, що двоповерховий будинок на вул. Олени Степанівни,31 продали за 130 тис. грн. Юрій Гусак цю інформацію спростував: «Буває так, що до нас звертаються організації, котрі хочуть орендувати чи викупити певне приміщення. Однак, щодо цього будинку ніяких звернень до нас не надходило».
Своєю чергою, в.о. директора ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» Василь Гнідь запевнив ZAXID.net, що кілька разів повідомляв управління комунальної власності про те, що будинок вільний і ним потрібно якось розпорядитись.
«Ми лише балансоутримувачі нежитлових приміщень міськради, і права розпоряджатись майном ми не маємо. Ми лише можемо повідомити, що є вільні приміщенняу тому чи іншому місці. Ми отримали цей будинок на баланс в листопаді 2012 року, і відразу ж повідомили управління комунальної власності, що приміщення вільні. Після цього ми ще кілька разів нагадували про це. Останній лист був у грудні. Однак ніякої реакції не було», – розповів Василь Гнідь.
За його словами, протягом минулого року у будинок кілька разів намагались проникнути безхатченки. «Одного разу виламали двері, іншого розбили вікно. Ми викликали дільничного, але це не вирішує проблему. Будинок знаходиться в доволі безлюдному місці. Окрім цього, приміщення потребує ремонту. Зокрема, э кілька тріщин в стінах на горищі, потрібно відремонтувати фасад. Хоча всі комунікації у будинку справні», – зазначив Василь Гнідь.
Нагадаємо, раніше в будівлі площею 452 кв.м на вул. О. Степанівни, 31 працювала жіноча консультація 3-ї міської клінічної лікарні. Однак через поганий стан будівлі її перенесли в приміщення лікарні на вулиці Раппопорта, 6. У жовтні 2012 року будівлю на вул. О. Степанівни, 31 передали з балансу лікарні на баланс ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради».