У Львові пройдуть «Дні мистецтва перфоманс»

Це єдиний фестиваль арт-перфомансу в Україні

31 серпня

З 1 до 8 вересня у Львові триватиме традиційна Школа перформансу. Це єдиний в Україні навчальний майданчик, де можна перейняти досвід в авторитетних майстрів арт-перфомансу з усього світу.

Цьогорічна школа - це цілісний цикл майстер-класів, скерованих на індивідуальний результат кожного учасника.

Перфоманс Володимира Кауфмана, 2017 р.

Майстер-класи будуть проводити Януш Балдиґа (Польща), Бартоломе Феррандо (Іспанія), Мартін Віаль (Франція).

Програму майстер-класів доповнить лекція-перфоманс Володимира Кауфмана «Зходження».

«Навчальна практика оприлюднена широкому загалу у формі відкритого показу робить львівський проект однією з найбільш оригінальних презентацій мистецтва перфоманс в Європі. Конфронтація наймолодших перфомерів з досвідченими учасниками міжнародного мистецького руху, зокрема, з Іспанії, Великої Британії, Ізраїлю, України, Індонезії і Польщі дає плоди у вигляді нових контактів та обміну інформацією, що є безцінним для розвитку мистецтва», - вважає куратор «Школи перфомансу» Януш Балдиґа.

Також з 2 до 6 вересня щовечора відбуватимуться виступи перфомерів у рамках фестивалю «Дні мистецтва перфоманс у Львові».

Перфоманс Паскаль С'яп, 2018 р.

Вперше в Україні свої перфоманси продемонструють мисткині з Франції Мартін Віаль та Паскаль С'яп, а також дебютує представник мистецтва перфомансу з Іспанії Бартоломе Феррандо, який займається зокрема відео- та аудіо-поезією.

У фестивальній програмі перфомансів також візьмуть участь перфомери з Польщі Януш Балдиґа та Мар’ян Стемпак, з Ізраїлю приїдуть Ліор Каріель) та Ґаліа Павліченко, з Норвегії - Зиґмунд Скард. Україну представлять Антон Саєнко, Наталя Лісова та Костянтин Зоркін.

Фестиваль пройде у Львове водинадцяте. Завдяки «Дням Перфомансу» Львів перетворився на центр, звідки перфоманс поширюється на мистецькі середовища України. «Дні мистецтва перфоманс» у Львові – єдиний фестиваль арт-перфомансу в Україні, який щороку демонструє унікальні перфомативні практики та є простором спілкування перфомерів різних культур, поколінь та шкіл.

Дні Мистецтва Перфоманс започатковано у 2008 році. Організатори фестивалю – Інститут Актуального Мистецтва та Мистецьке об’єднання «Дзиґа».

Традиційно вхід на усі події буде вільним.

Програма перфомансів розпочинатиметься о 18:00 перед «Дзиґою» (вул. Вірменська,35). Організатори попереджають, що локації перфомансів можуть визначатись спонтанно. Тому варто уточнювати інформацію у Facebbok-події «Школи перфомансу 2018».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила заклад гральних автоматів, всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття
Усе для дітей
Раптові зміни у розмитненні автомобілів з Європи