Надвечір 13 квітня львівські патрульні зупинили водія, який їхав вул. Коновальця фактично без колеса – на самому лише диску від нього, без ґуми.
Фото патрульної поліції Львова
Як інформує прес-служба патрульної поліції Львова, з таким колесом водій Fiat Doblo їхав по коліях, іскри летіли у всі боки.
За словами самого водія, він нібито не помітив, що їде без колеса. Втім, перевірка на драгері показала, що він був у стані алкогольного сп’яніння – 1.8 проміле.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google ДодатиПатрульні допомогли водієві замінити колесо, коли приїхав його друг забрати автомобіль, з’ясувалось, що, до того ж, зламана коробка передач, тому під відповідальність знайомого водія авто залишилось стояти неподалік місця зупинки.