З 29 квітня по 1 травня у Львівському палаці мистецтв діятиме Містечко майстрів Країни ангелят, яке організовує редакція всеукраїнських дитячих журналів „Ангелятко” та „Ангеляткова наука” у межах „Форуму видавців – дітям”.
Програма роботи Містечка майстрів Країни ангелят:
29 квітня
11.00 – 12.30: Майстер клас з боді-арту для дітей від Наталі Фляк (художник, керівник художньої студії "Бджілка").
12.00 – 14.00: Майстер-клас Любові Пліхтяк з батіку (розпис по тканині).
30 квітня
12.00 – 13.00: Гаївки для дітей за участі дитячого творчого колективу "Діти майбутнього" (художній керівник Наталя Парфенюк).
13.00 – 14.00 Зустріч читачів з авторкою дитячих пісень Ольгою Пенюк-Водоніс (композитор, поет, викладачка дитячої школи мистецтв).
13.30 – 15.30 Майстер-клас з писанкарства Ірини Вах.
1 травня
11.00 – 12.30 Авторські читання дитячих віршів (поет Роман Скиба).
12.30 – 14.30
Інтерактивні дитячі вистави для дітей (казкар Сашко Лірник).
Довідка
"Ангелятко" - Всеукраїнський розвивально-пізнавальний журнал для дошкільнят "Ангелятко" виходить щомісяця з вересня 2006 року. "Ангелятко" - це добрі, веселі та цікаві казки, вірші, загадки, пісеньки. Журнал має на меті прищепити дитині любов до книжки, до читання загалом. Пізнавальні оповідки та інтелектуальні завдання в кожному номері дають знання про навколишній світ, розвивають логічне мислення, спостережливість, кмітливість. А іграшки-саморобки підштовхнуть дитину до творчості, бажання робити щось своїми руками.
За підсумками Всеукраїнського конкурсу періодичних видань для дітей і юнацтва (Держкомтелерадіо) наприкінці 2008 р. журнал "Ангелятко" було визнано найкращим періодичним виданням для дітей в Україні.
Журнал призначений для дітей від 2 до 7 років.
"Ангеляткова наука" - Всеукраїнський розвивально-пізнавальний журнал для дітей "Ангеляткова наука" виходить щомісяця з вересня 2006 року. "Ангеляткова наука" допоможе батькам самотужки підготувати дитину до школи за державною програмою з дошкільної підготовки, затвердженою Міністерством освіти і науки України.
У кожному номері, крім художніх текстів, журнал пропонує завдання на розвиток уваги, мовлення, логіки, дрібної моторики і просторової уяви. Наймолодші читачі також вивчають букви і цифри, вчаться писати і читати. Матеріали для видання готують вихователі-методисти та дитячі психологи.