У Львові рівненський «Верес» розгромив донецький «Шахтар»

Молодіжка «гірників» U-19 пропустила три голи за шість хвилин

23:02, 16 листопада 2017

У 13-му турі юнацького чемпіонату України U-19 у четвер, 16 листопада, донецький «Шахтар» у Львові на стадіоні «СКІФ» зустрічався з рівненським «Вересом», якому поступився з рахунком 1:4.

Те, що протистояння буде непростим, стало зрозуміло з перших хвилин. Високі та фізично міцні рівняни нав'язували багато силової боротьби, не дозволяючи «Шахтарю» розганяти швидкі атаки, йдеться у звіті, який опублікувала прес-служба донецького клубу.

А ось «Верес» свої моменти використав і протягом шести хвилин оформив три голи. Ременяк метрів з семи був точний, слідом Вичіжанін скористався плутаниною біля воріт донеччан і проштовхнув м'яч у сітку, а потім той же Ременяк встиг на добивання після попадання у поперечину. При цьому ці три голи були забиті в першому таймі.

Донеччани змогли забити один м’яч в другому таймі, але «Верес» незабаром забив четвертий м’яч у ворота «гірників».

Фото Євгена Кравса

Таким чином, «Шахтар», який є лідером чемпіонату U-19, зазнав другої поразки у нинішній першості. «Верес» же піднявся на сьоме місце, набравши 16 балів, пише «Главком».