У Львові розпочався перший Ярмарок можливостей літніх людей

14:41, 16 жовтня 2011

У Львові на площі біля Палацу мистецтв 16 жовтня розпочався перший Ярмарок можливостей людей літнього віку, організований об’єднанням «Самопоміч».

На відкритті ярмарку виступили діти з ансамблю «Промінці» студії «Діти майбутнього» і оркестр «Сурми Галичини» під керівництвом Василя Кочубея.

Як розповіла в коментарі для ZAXID.NET керівник напрямку з роботи з літніми людьми об’єднання «Самопоміч» Людмила Гришко, впродовж цілого дня гості Ярмарку зможуть ознайомитися з роботою низки організацій, що працюють з літніми людьми, а також взяти участь у великій кількості майстер-класів.

«Літні люди можуть ознайомитися з роботою громадських організацій, спілок, союзів, товариств, освітніх програм, які багато чого роблять для них, але про це є брак інформації. Окрім цього, вони ознайомляться зі своїми новими можливостями: де можна займатися бадмінтоном, як можна проводити свій вільний час в творчій студії «Творчі пенсіонери», де можна послухати цікаві лекції по катехизації, записатись в хор, послухати лекції на історичні теми, навчитися працювати на комп’ютері», - розповіла Людмила Гришко.

Представниця «Самопомочі» також зазначила, що під час Ярмарку для літніх людей відбудуться майстер-класи зі спортивно-оздоровчої ходьби, бадмінтону, з яворівської іграшки, створення ляльок з соломи та трави, тощо.

На завершення Ярмарку відбудеться вечір відпочинку, під час якого літні люди зможуть потанцювати і послухати музику, додала Людмила Гришко.

Керівник напрямку роботи з літніми людьми також вказала на те, що «Самопоміч» надає літнім людям безоплатні юридичні консультації – за адресою вул. Карбишева, 8 або у Львівській міській раді у кабінеті №115.