У Львові розробили брендбук логотипів міста

17:30, 23 травня 2011

Невдовзі у Львові буде прийнято до використання брендбук міста. Брендбук – це інструкція з використання логотипів. Їх у Львова є два – офіційний і промоційний. Про це розповів заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, за його словами, у місті не було розроблено узагальнених правил використання логотипів. Саме це є завданням брендбуку.

Брендбук – це інструкція з використання логотипів. Їх у Львова є два – офіційний і промоційний. Офіційний логотип складається з герба міста та напису «Львівська міська рада», а на промоційному логотипі міста зображено п’ять кольорових веж. Під зображенням веж напис «Львів відкритий для світу», який є девізом міста.

Створення брендбуку міста розпочалося зовсім недавно: «У січні відбулося перше засідання робочої групи зі створення брендбуку. Протягом всього часу відбулося кілька засідань робочої групи. І вона розробила цей проект, який наразі можна бачити», - розповів один з розробників брендбуку Степан Веселовський.

Позиціонування міста є запорукою його успішного розвитку. Перед тим, як задекларувати певні елементи позиціонування, розробники проаналізували всі особливості міста. За результатами соціологічних досліджень, проведених у 2009-2010рр., можна виділити основні тези, які є основними елементами позиціонування Львова: місто з багатою архітектурою; місто українських традицій; місто фестивалів; місто багатої ресторанної культури; місто інновацій.

Однак під час розробки брендбуку в самих логотипах відбулися деякі зміни.

«Чому так сталося? Зумовлено це було загальноєвропейською практикою, коли європейські міста в своїх логотипах написи розміщували з правого боку. По загальній тенденції ми вирішили, що Львів не має бути винятком. тож треба освіжити цей логотип. У промоційному також відбулися деякі зміни. Вежі були дещо трансформовані. Причини – тому що вони не відповідали достатній реальності. Дизайнери намагалися зробити їх більш впізнаваними», - розповів Степан Веселовський.